Pracownik produkcji

Gi Group

  • Brusy, pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-04-19Dostępność : Pełny etatTyp umowy : Umowa o pracę tymczasowąZATRUDNIMY BEZ DOŚWIADCZENIAPilnie poszukujemy dla naszego klienta osób na stanowisko:Pracownik produkcji - branża spożywczaLokalizacja: okolice ChojnicOferujemy:
  • umowa,
  • praca zmianowa,
  • dodatki zależne od frekwencji,
  • dodatki zależne od stażu,
  • pracę w pozytywnym i zgranym zespole.
Zadania:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • pakowanie wyrobu gotowego,
  • przygotowywanie wyrobu do obróbki wstępnej.
Oczekujemy:
  • badanie sanepidowskie bądź chęci jego wyrobienia.
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Żywność i napojeSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 13661

Gi Group