BĒRNU APRŪPĒTĀJS (DIENNAKTS)

Biedriba "Centrs Elizabete"

  • Jelgava
  • Pastāvīgs
  • Pilna laika
  • 13 days ago
Darba apraksts:Biedrība "Centrs Elizabete"aicina darbā APRŪPĒTĀJUgādīgu un iejūtīgu komandas biedru,kurš vēlās rūpēties par cietušajām un novārtā pamestajām mazajām dvēselēmMēs piedāvājam:
  • mēnešalgu no 1020 - 1100 EUR (pirms nodokļu nomaksas) vidēji mēnesī ar visām piemaksām strādājot pilnu darba laiku;
  • piemaksu 100% apmērā no noteiktās stundas tarifa likmes par virsstundu darbu un par darbu svētku dienās;
  • piemaksu 50% apmērā no noteiktās stundas tarifa likmes par nakts darbu;
  • piemaksu par darba stāžu mūsu biedrībā sākot no 3 nostrādātiem gadiem;
  • darbu maiņās pa 12 stundām no 21:00-9:00 (2 naktis strādā, 2 naktis brīvas) slīdošajā grafikā uz pilnu slodzi;
  • grupas supervīzijas (konsultatīvais atbalsts jautājumos, kas saistīti ar darbu);
  • apmācības, kvalifikācijas paaugstināšanas un izaugsmes iespējas.
Prasības pretendentiem:
  • vidējā izglītība ar pieredzi bērnu aprūpes un audzināšanas darbā. Kursi bērnu aprūpes un audzināšanas jomā. Sociālā sociālā aprūpētāja izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • vēlama pieredze darbā ar pusaudžiem;
  • jāievēro kristīgās ētikas normas;
  • bez kaitīgiem ieradumiem.
Amata pienākumi:
  • nodrošināt dažāda vecuma bērniem sociālo audzināšanu un aprūpi;
  • veidot bērnu higiēnas un kulturālas uzvedības iemaņas, mājsaimniecības prasmes;
  • gatavot ģimeniskai videi atbilstošas maltītes;
  • nodrošināt tīrību un kārtību telpās.
Lai pieteiktos vakancei savu dzīves un darba aprakstu (CV) lūdzam nosūtīt uz e-pasta adresi:
  • kontakttālrunis 26672686
Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Nodarbinātības valsts aģentūra