Kuchár/Kuchárka

Tofim s.r.o.x

  • Michalovce, Košický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 29 dňami
Tofim s.r.o.Dlhodobá brigádaVčera 15:00Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do našej prevádzky - záhradnej reštaurácie Jack pub/ garden hľadáme kuchára/kuchárku. Radi prijmeme zodpovednú osobu s chuťou pracovať a podieľať sa na aktívnom chode kuchyne. Pracuje sa na smeny - krátky dlhý týždeň, prípadne podľa dohody V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0907940364 alebo zašlite email Taktiež budeme radi keď sa nám predstavíte na osobnom pohovore Termín nástupu: IhneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:stredoškolské s maturitouTofim s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Záhradná reštaurácia a pizzeria v centre mesta

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Hlavný kuchár

    • Michalovce, Košický kraj
    Náplň práce:  zodpovedá za správne a kvalitné vykonávanie prípravných prác, aby sa počas prevádzky mohli venovať výlučne kvalitnej príprave jedál,  zabezpečuje, rozdeľuje, organ…
    • Pred 1 mesiacom
  • Kuchár

    • Michalovce, Košický kraj
    spolupracuje s kuchárom (vedúcim) pri výrobe a výdaji jedál pri dodržaní hygienických a bezpečnostných požiadaviek, obsluha jednoduchých kuchynských zariadení, dodržiava platné h…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Hlavný kuchár/ka

    • Michalovce, Košický kraj
    Náplň práce: príprava jedál - desiata, obed, olovrant; samostatné normovanie Výberové konanie sa uskutoční dňa 20.05.2024 o 12.00 hod. v MŠ Družstevná 506, 07222 Strážske Inform…
    • Pred 1 mesiacom