Környezetvédelmi szakértő

MOL Group

  • Kiskunhalas, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
JelentkezzKörnyezetvédelmi SzakértőnekKiskunhalas-Szank Régióba!A fő feladataid:
  • A Kutatás-Termelés Kiskunhalas-Szank Régió telephelyeinek operatív környezetvédelmi kérdéseinek kezelése
  • Hatósági kapcsolattartás, jogszabályoknak, szabványoknak való megfelelés
  • Az érintett létesítményekben környezetvédelmi fejlesztési lehetőségek azonosítása
  • Projektek támogatása környezetvédelmi szempontból
  • Rendszeres ellenőrzések, auditok lefolytatása
Jelentkezz, ha
  • Rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • Van min. 3 év releváns szakmai tapasztalatod
  • Szeretsz és tudsz önállóan, felelősséggel dolgozni, de csapatmunkában is megállod a helyedet
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Fontos neked, hogy nyomot hagyj a magyarországi Kutatás-Termelés környezetvédelmében
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és nem jelent gondot az utazás
  • Legalább középszinten kommunikálsz angolul
Előnyt jelent, ha
  • Rendelkezel tűz- vagy munkavédelmi végzettséggel és/vagy olaj/gáz-, illetve vegyipar területen szerzett tapasztalattal
Munkavégzés helyszíne: Kiskunhalas-Szank Régió

MOL Group