POMOCNIK LAKIERNIKA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Prudnik, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0213
Obowiązki:Pomocnik lakiernikaMiejsce pracy: BATOREGO 35, 48-200 Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Podanie, CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Pomocnik lakiernika

    Spoldzielnia Pionier

    • 4 242 PLN miesięcznie
    Numer oferty: StrPr/24/0000 Oferta ważna: od 2024-05-17 do 2024-06-14 Stanowisko: Pomocnik lakiernika . . Miejsce pracy: Prudnik, powiat prudnicki, gmina Prudnik, woj. OPOLSKIE …
    • 23 dni temu
  • Praca dla lakiernika (DE-Aachen)

    DWL Job Sp. z o.o.

    • Głuchołazy, opolskie
    Jesteśmy polską firmą z Warszawy działającą od 4 lat na rynku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w pozyskiwaniu nowych kontrahentów oraz pracowników, którzy spełniają ocze…
    • 21 dni temu