Járműszereldei operátor

Adecco

  • Győr, Győr-Moson-Sopron Sopron, Győr-Moson-Sopron
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-05-10KategóriaManufacturing and ProductionJárműszereldei operátorNe maradj le a lehetőségről és csatlakozz a legnagyobb győri autóipari cég járműgyári csapatába!
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő alapbér
  • Műszakpótlék délutánra és éjszakára
  • 13. havi fizetés, prémium
  • Cafeteria juttatás (br. 500.000 Ft éves keret)
  • Modern vállalati körülmények
  • Műszakokhoz igazodó céges buszjáratok
Amire szükség van:
  • Megállod a helyed a fizikai munkában
  • Tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet
  • Irodánkban részt tudsz venni a szerelési feladaton
  • Megbízható és felelősségteljes vagy
  • Lehetőség szerint rendelkezel gyártósori, autóipari tapasztalattal
Feladatok:
  • Járműalkatrészek takt idő alapú összeszerelése
  • Karosszéria elemek beépítése
Jelentkezéshez kérlek töltsd fel az önéletrajzod. Kérdés esetén hívd Dani a +36303698073-as számon.Megosztás

Adecco

Hasonló állások

  • Összeszerelő operátor_Győr

    Exact Systems

    • Győr, Győr-Moson-Sopron
    Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre Összeszerelő operátor munkatársat keres,! Szakmunka, fizikai munka egyéb (szakmunka / fizikai munka)…
    • 1 hónapja
  • Operátor

    WHC

    • Győr, Győr-Moson-Sopron
    Operátor munkalehetőség GYŐR Feladatok Elektronikai panelek összeszerelése Elvárások 8 ált. iskolai végzettség Alapfokú számítógépes tapasztalat Önállóság Ajánlatun…
    • 19 napja