Przedstawiciel handlowy – wózki widłowe

Manpower

  • Dmosin, łódzkie
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Sprzedaż wózków widłowych
  • Prowadzenie spotkań z Klientami, w tym prezentacja usług i asortymentu
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży wózków widłowych - mile widziane
  • Dyspozycyjność do pracy w terenie
  • Samodzielność
  • Proaktywność
Oferta:
  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia pracy od pierwszego dnia (samochód służbowy do użytku prywatnego, telefon, laptop)
Oferta dotyczy pracy stałej.Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Fachpraca