Консултант продажби „Стоково кредитиране“ - Благоевград

Банка ДСК АД

  • Благоевград
  • Permanent
  • Full-time
  • 11 days ago
Основни задължения:
  • Да бъдеш позитивен и приветлив към клиентите в търговските обекти на нашите партньори;
  • Да ги запознаеш с възможността да финансират своята покупка със стоков кредит от Банка ДСК;
  • Да ги консултираш за условията, при които можем да ги финансираме, и предимствата на стоковия кредит от Банка ДСК;
  • Да им съдействаш при кандидатстването за кредит и да оформиш кредитното досие.
Изисквания за заемане на длъжността:
  • Висока мотивация за работа;
  • Желание и умения да се занимава активно с продажби;
  • Много добри комуникативни способности и умения за работа в екип;
  • Средно образование.
Ние предлагаме:
  • Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
  • Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
  • Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
  • Възможност за професионално развитие
Необходими документи за кандидатстване:
  • Професионална автобиография /CV/ с актуална снимка.
Изисквания към кандидатаЕзикови познания:Трудов опит:Ние предлагамеВид заетост:Пълен работен денСрок на заетост:ПостояннаКатегория:Банково дело
Бизнес /консултантски услугиДържава:БългарияНаселено място:Гр. БлагоевградАдрес:ул. “Московска” 19, Централно управлениеДата:25.Април.2024Организация:Банка ДСК АДОрганизация:Фирма/Организация Директно търсеща служителиДетайли за организацията:Повече информация за Банка ДСК АД може да получитеВнимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.

Rabota.bg