Pracownik produkcji

Gi Group

  • Stalowa Wola, podkarpackie
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-05-10Dostępność : 2 zmianyTyp umowy : Umowa o pracęOferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio do Klienta
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + premia
  • Pakiet benefitów ( posiłki regeneracyjne, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych)
Zadania:
  • Zabudowa/wybudowa i eksploatacja młotów, pras, pras okrojczych
  • Współudział w prowadzeniu procesu kucia
  • Prowadzenie procesu nagrzewania wsadu i okrawania
  • Znakowanie produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, urządzeń dźwigowych- mile widziane
  • Chęć do pracy i nauki
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : InneSpecjalizacja : Produkty stalowe i metalurgiczneRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 14411

Gi Group