Údržbár - kurič

  • Sabinov, Prešovský kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 16 dňami
materiálu, - v období mimo vykurovania plnenie úloh vyplývajúcich z funkcie
vrátnika, atď.Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Počet hodín za týždeň: 37.5Zmennosť: dvojzmennáNočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujmeZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelaniePrax: aspoň 2 rokyZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoVodičské oprávnenie: Skupina BVšeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
fyzická zdatnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
manuálna zručnosť
organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
rozhodovanie
samostatnosť
technická gramotnosť
tímová práca
vedenie motorových vozidielOsobnostné predpoklady: analytické myslenie
empatia
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
spoľahlivosť
technický talent
trpezlivosťĎalšie požiadavky: - platný kuričský preukaz - osvedčenie na obsluhu kotlov V. triedy, - znalosť práce s PC,

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Údržbár

    • Prešov, Prešovský kraj
    Náplň práce: Bežné údržbárske práce na majetku v správe obce, kosenie, zabezpečovanie čistoty verejných priestranstiev, zimná údržna, ... Výberové konanie dňa 17.05.2024 o 09:45 h…
    • Pred 28 dňami
  • Technik SMT linky (na 1 zmenu)

    Grafton

    • Prešov, Prešovský kraj
    • 1 600 € za mesiac
    Máš vyhlášku s §21 a skúsenosti na pozíciách ako technik, mechanik alebo údržbár? Si technický zdatný a ovládaš základy angličtiny? Náplň práce: - vykonávanie rutinnej a prevent…
    • Pred 1 dňom
    • Bez námahy pošlite žiadosť