Elektromechanik + možnost ubytování

Markmont, s.r.o.

  • Krnov, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Co od Vás očekáváme:Do strojní výroby v Krnově hledáme šikovné elektromechaniky na HPP.Náplň práce:
  • Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumentace.
Požadavky:
  • Min. vyučení v elektrotechnickém směru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)
  • Vyhláška §50
Nabízíme:
  • dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
  • jistotu zaměstnání na několik let dopředu
  • ubytování zajištěno a hrazeno
  • poskytujeme týdenní zálohy
  • nástup do zaměstnání je možný ihned
  • 2 směnný provoz s možností přesčasových hodin dle dohody
Hodinová mzda :
až 300,- Kč/ hod.Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práceV případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : Odpovědět na inzerát

JenPráce

Podobné nabídky

  • Strojní zámečník + možnost ubytování

    Markmont, s.r.o.

    • Krnov, Moravskoslezský
    • 240,00 Kč za hodinu
    Náplň práce: Pomocné monzážní a zámečnické práce. Jednoduché svařování metodou CO2. Co od Vás očekáváme: Schopnost pracovat ve ztíženém pracovním prostředí Dobrý zdravotní …
    • Před 17 dny
  • Svářeč, možnost ubytování

    Markmont s.r.o, Ostrava/Plzen

    • Krnov, Moravskoslezský
    Nabídka: - práce na HPP - mzda až 250 Kč/h - 2 směnný provoz (ranní, odpolední) Popis pozice: svařuje se motodou CO2 Požadavky: - vyučení ve strojním oboru - uchazeč musí mít …
    • Před 25 dny
  • Svářeč, možnost ubytování

    Markmont s.r.o, Ostrava/Plzen

    • Krnov, Moravskoslezský
    Požadavky - vyučení ve strojním oboru - uchazeč musí mít jakýkoliv průkaz svářeče klidně i zk. 135 - znalost výkresové dokumentace Náplň práce svařuje se motodou CO2 Nabí…
    • Před 25 dny