RAŽOŠANAS MAIŅAS VADĪTĀJS

Sabiedriba ar ierobezotu atbildibu "AW Latvia"

  • Smiltene Limbaži
  • Pastāvīgs
  • Pilna laika
  • 14 days ago
Darba apraksts:Uzņēmums SIA “AW Latvia” aicina savai komandai pievienoties:RAŽOŠANAS MAIŅAS VADĪTĀJUDarba pienākumi:
  • Vadīt un koordinēt dinamisku ražošanas darbu, lai tiktu izpildīts plānotais darbu apjoms;
  • Organizēt izejmateriālu piegādes plānoto darbu izpildei;
  • Darba laika un resursu racionāla un taupīga izmantošana;
  • Izejmateriālu un gatavās produkcijas kvalitātes kontrole;
  • Veikt darba stundu uzskaiti padotībā esošajiem darbiniekiem;
  • Iesniegt padarītā darba atskaites uzņēmuma vadībai.
Prasības:
  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība kokapstrādē vai inženierzinātnēs.
  • Vismaz 3 gadu darba pieredze atbilstošā amatā;
  • Labas datorprasmes (MS Office);
  • Spēja ātri un operatīvi reaģēt stresa situācijās;
  • Organizatora spējas, vēlme iegūt pieredzi un attīstīties; precizitāte
Piedāvājam:
  • Interesantu un dinamisku darbu augošā, uz eksportu orientētā, uzņēmumā;
  • Karjeras izaugsmes iespējas;
  • Atalgojumu: 2200 EUR bruto un vairāk, atkarībā no saražotā apjoma un kvalitātes.
  • Sociālās garantijas;
  • Profesionālu, atsaucīgu un saliedētu darba kolektīvu.
CV ar norādi " Ražošanas maiņas vadītājs" lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@awl.lvDarba vietas adrese: Limbažu iela 2, Smiltene, Smiltenes novads.Kontaktpersonas tālrunis: 29001500Kontaktpersonas e-pasts: info@awl.lv

Nodarbinātības valsts aģentūra