Árufeltöltő / pénztáros

Viapan Dologidő

  • Zalaegerszeg, Zala
  • Teljes munkaidő
  • 29 napja
Feladatok:- árufeltöltés, elősorban éjszakai műszakban- pénztár, napi 4-6 órában (tapasztalat előny!)Elvárások:- öregségi nyugdíjasok jelentkezését várjuk- éjszakai műszak vállalása árufeltöltő pozícióban- jó állóképesség- tapasztalat pénztáros munkakörbenAjánlat:- br 2368 Ft/ óra alapbér, plusz pótlékok- részmunkaidő- rugalmas beosztás

CV Online

Hasonló állások

  • Eladó-pénztáros

    KiK

    Csapatjátékos vagy? Akkor a KiK a megfelelő hely a Számodra! Akár pályakezdő vagy, akár sok éves tapasztalattal rendelkezel, számos változatos munkalehetőséget kínálunk - ráadásul …
    • 29 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Lakossági banki tanácsadó (Zalaegerszeg)

    CIB Bank

    Bankunk az olasz Intesa Sanpaolo Csoport leányvállalata. Univerzális hitelintézetként a hazai pénzpiac egyik meghatározó szereplőjeként több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezün…
    • 1 napja