Učiteľ základnej školy

  • Bardejov, Prešovský kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
Náplň práce: Učiteľ s aprobáciou biológia - geografia - chémia (požadujeme odbornosť aspoň v dvoch vyučovacích predmetoch).Informácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý časNočná práca: NieSezónna práca: NiePracovné miesto vhodné pre: AbsolventaZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Zoznam Kariéra

Podobné ponuky

  • Učiteľ/ka SŠ

    Sukromna stredna odborna skola sluzieb

    • Bardejov, Prešovský kraj
    Súkromná stredná odborná škola služieb, Bardejov Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Hviezdoslavova 11, Bardejov Aprobácia Informatika Termín nástupu 1.…
    • Pred 22 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Učiteľ odborných predmetov pre stavebníctvo

    • Bardejov, Prešovský kraj
    Požadovaný stupeň vzdelania: Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - staviteľstvo - základné štúdium - 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografia…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Školský psychológ

    • Bardejov, Prešovský kraj
    2359999 - Iný pedagogický a odborný pracovník vo výchove a vzdelávaní inde neuvedený Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport Počet voľných miest: 1 Informácie pre uchád…
    • Pred 2 mesiacmi