Monter

ZRE Katowice

  • Katowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Monter19/24/KRObowiązki
  • Do podstawowych zadań na stanowisku montera należy wykonywanie prac montersko -- ślusarskich związanych z remontami, modernizacjami i montażami kotłów, rurociągów lub konstrukcji stalowych i innych urządzeń w przemyśle energetycznym w kraju, jak i za granicą, zgodnie z dokumentacją.
Wymagania
  • nie wymagane doświadczenie,
  • dyspozycyjność i mobilność,
  • mile widziana obsługa podstawowych elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, itp.).
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
  • kursy, szkolenia, zdobywanie uprawnień,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do Karty sportowej, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina.
  • Aplikuj za pomocą formularza.

Gowork