ŚLUSARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Brzeg, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0417
Obowiązki:Wykonywanie remontu maszyn na terenie zakładu produkcyjnego, ul. Ziemi Tarnowskiej 3.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • doświadczenie w remoncie maszyn
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku ślusarz
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Ziemi Tarnowskiej 3, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca