SPAWACZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Wysokie Mazowieckie, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0261
Obowiązki:Spawanie maszyn rolniczych metodą mig-magWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • [Umiejętność 1] : Spawanie metodą mig-mag
Miejsce pracy: Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca