Informatyk Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Szpital Pediatryczny w Bielsku-Bialej

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
W sercu Bielska-Białej, gdzie historia splata się z nowoczesnością, znajduje się nasz Szpital Pediatryczny – miejsce, gdzie każdego dnia troszczymy się o zdrowie naszych najmłodszych pacjentów. Od 1959 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą misję w murach dawnych koszar wojskowych, nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby zapewnić dzieciom najlepszą możliwą opiekę medyczną. Jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć, iż nasz szpital znajduje się w wąskim gronie krajowych placówek medycznych, które specjalizują się w leczeniu rozszczepu wargi i podniebienia. To wyjątkowe umiejętności naszego personelu i zaawansowane technologie, które stosujemy, pozwalają nam na przeprowadzanie operacji, które zmieniają życie naszych małych pacjentów, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie dzięki naszemu zaangażowaniu w międzynarodowe działania charytatywne. Z 130 łóżkami, nasz szpital jest wyposażony w nowoczesne pracownie diagnostyczne, izbę przyjęć z ambulatorium chirurgicznym, poradnię zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz szereg specjalistycznych poradni dziecięcych. Dbamy o to, aby nasze usługi były kompleksowe – od tomografu komputerowego, przez RTG, USG, EKG, echokardiografię, spirometrię, aż po badania słuchu. Wszystko po to, by zapewnić naszym pacjentom dostęp do pełnej opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z wysokiej jakości świadczonych usług, ale również z innowacyjności i kompleksowości opieki. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasz szpital był miejscem, gdzie dzieci i ich rodziny czują się bezpiecznie, rozumiane i wspierane. W Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej wiemy, że zdrowie dzieci to przyszłość nas wszystkich. Dlatego z pasją i zaangażowaniem kontynuujemy naszą misję, aby każde dziecko miało szansę na pełne zdrowie i szczęśliwe dzieciństwo. Zapraszamy do naszej placówki, gdzie profesjonalizm łączy się z sercem i troską o najmniejszych.DYREKTOR SZPITALA PEDIATRYCZNEGO W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Sobieskiego 83, 43-300 Bielsko-Biała
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACYZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Administrowanie serwerami baz danych ORACLE, MSSQL
  • Administrowanie i obsługa konta WWW oraz FTP, konta pocztowe
  • Administrowanie siecią LAN działającą w szpitalu
WYMAGANIA:
  • Znajomość zagadnień sieciowych - zasady działania sprzętu TCP/IP, obsługa routerów, przełączników, AP
  • Biegłość w obsłudze MS Windows
  • Znajomość Windows Server
  • Znajomość Active Director
  • Umiejętności szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów
List motywacyjnyCVWymagane dokumenty należy składać osobiście w siedzibie Szpitala Pediatrycznego w Sekcji Kadrowo-Płacowej lub pocztą elektroniczną na adres: kadry@szpitalpediatryczny.pl.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ambitny i doświadczony zespół
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń
  • Prace w trybie jednozmianowym

Aplikuj.pl