PRACOWNIK FIZYCZNY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0204
Obowiązki:Układanie kostki, pomoc przy wykonywaniu sieci wodno - kanalizacyjnychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: Mickiewicza 226, 17-100 Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Pracownik Sklepu (niepełny etat )

    Lidl

    • Bielsk Podlaski, podlaskie
    Podsumowanie W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczuci…
    • 26 dni temu
  • Pracownik restauracji

    McDonald's

    • Bielsk Podlaski, podlaskie
    • 25,25 PLN za godzinę
    Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's! Dlaczego warto? McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, sz…
    • 17 dni temu
  • PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

    Poczta Polska

    • Bielsk Podlaski, podlaskie
    PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA Miejsce pracy: Bielsk Podlaski, ul. A. Mickiewicza 20 Rodzaj zatrudnienia: umowa o praca na czas określony (zastępstwo), 1 etat, praca od poniedziałku…
    • 11 dni temu