PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS

Latvijas Maiznieks

  • Daugavpils
  • Pastāvīgs
  • Pilna laika
  • 14 days ago
  • Ērtā pieteikšanās
Darba apraksts:​​AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” - tirgus līderis maizes tirgū Latvijā un TOP Darba devējs Latgales reģionā pēdējo 10 gadu laikā. Latvijas Maiznieks ražotne atrodas Daugavpilī un uzņēmumā tiek nodarbināti 400 darbinieki.AS „LATVIJAS MAIZNIEKS", turpinot mērķtiecīgu izaugsmi,konkursa kārtībā aicina savā komandāPĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU/-I(prof.kods 3322 09)Galvenie pienākumi:
  • Pasūtījumu pieņemšana un informācijas sniegšana klientiem pa telefonu;
  • Ātra un precīza informācijas ievadīšana datorprogrammās;
  • Informācijas apkopošana, atskaišu sagatavošana.
Prasības kandidātiem/-ēm:
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • Spēja un vēlme komunicēt ar klientiem pa telefonu;
  • Ļoti labas iemaņas darbā ar datorprogrammu Excel;
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze tirdzniecībā.
Mēs piedāvājam:
  • Darbu strauji augošā un dinamiskā uzņēmumā;
  • Draudzīgu kolektīvu un atbalstu ikdienas darba procesā;
  • Profesionālās attīstības, apmācību un karjeras izaugsmes iespējas;
  • Maiņu darba grafiks (8 h dienā no 8.00-17.00).
Darba alga: 720.00 EUR pirms nodokļu nomaksas + atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem bonusu sistēma.Darba vieta: DaugavpilsCV lūdzam sūtīt uz e-pastu līdz 2024.gada 31.maijam, norādot amatu „Pārdošanas speciālists/-e”.Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos pretendentus.Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa norisei.

Nodarbinātības valsts aģentūra