Kuchár / kuchárka

Zakladna skola

  • Svit, Prešovský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Základná škola, SvitInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceKomenského 2, SvitTermín nástupu1.9.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania31.7.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy570Platové podmienkyPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.Príležitosť pre ľudí z UkrajinyánoPožiadavky na uchádzačaVzdelanievýučný list - kuchár alebo absolvent hotelovej akadémieĎalšie požiadavkyNáplň (druh) práce
zabezpečenie prípravy a výdaj stravy pre stravníkov školskej jedálne podľa platných predpisov a noriem, dodržiavanie hygienických zásad prípravy a skladovania potravinových zásob, v spolupráci s ďalšími zodpovednými osobami podieľať sa na príprave jedálneho lístkaKontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaKomenského 2
05921 Svit0911 305 053Kontaktná osobaMgr. Monika Dudinská
0911305053

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Kuchár/kuchárka

    • Poprad, Prešovský kraj
    Náplň práce: Náplň práce: príprava jedál podľa jedálneho lístka, zodpovednosť za kvalitu servírovaného jedla, kontrola skladových zásob, normovanie jedla Informácie pre uchádzača…
    • Pred 2 mesiacmi
  • Kuchárka/kuchár

    Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére…