PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (NR 1032)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1032
Obowiązki:wykonywanie prac ogólnobudowlanychWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane Prawo jazdy Kat. B
Miejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 84B, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca