Referent stavebného úradu

  • Malacky, Bratislavský kraj
  • Dočasný pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 22 dňami
Náplň práce:  koncepčná a rozhodovacia činnosť v povoľovacom konaní v stanovenom rozsahu vrátane kontrolnej činnosti vo vymedzenom rozsahu, najmä:
 umiestňovať stavby a povoľovať zmeny umiestnenia stavieb
 vyhotovovať písomné vyjadrenia pre špeciálne stavebné úradu
 overovať splnenie podmienok vydaných územných rozhodnutí
 povoľovať stavby a ich zmeny počas realizácie
 povoľovať zmeny dokončených stavieb
 povoľovať stavebné úpravy, udržiavacie práce a drobné stavby, pri ktorých nie je postačujúce ohlásenie
 vykonávať kolaudácie stavieb a zmeny v užívaní stavieb
 povoľovať predčasné užívanie stavieb, dočasné užívanie stavieb so skúšobnou prevádzkou
 nariaďovať nevyhnutné úpravy na stavbách a údržbu stavieb
 nariaďovať opatrenia na susedných pozemkoch
 vydávať povolenia na odstránenia stavieb
 vydávať povolenia na terénne úpravy
 vykonávať štátny stavebný dohľad
 nariaďovať odstránenie závad a opatrenia na stavbách na základe výkonu štátneho stavebného dohľadu
 poskytovať informácie podľa platnej legislatívyInformácie pre uchádzača:Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobuPočet mesiacov: 12Zmennosť: jednozmennáNočná práca: NieSezónna práca: NieZákladná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 400 €
mesačneDruh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujmeZdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky .Všeobecne požadované znalosti:Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie - 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa - 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografiaZnalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: ÁnoVodičské oprávnenie: Skupina BVšeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
rozhodovanie
samostatnosť
tímová prácaOsobnostné predpoklady: analytické myslenie
asertivita
komunikatívnosť
precíznosť (presnosť)
sebaovládanie
spoľahlivosť
technický talentĎalšie požiadavky: Vítané je platné osvedčenie o získaní osobitného kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činnosti stavebného úradu v zmysle vyhlášky Ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky č. 547/2003 Z. z. o obsahu a rozsahu odbornej prípravy a postupe pri overovaní a osvedčovaní osobitného kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činnosti stavebného úradu

Zoznam Kariéra