SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Chęciny, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0504
Obowiązki:Prowadzenie windykacji należności.
Prowadzenie postępowań przetargowych na roboty budowlane, usługi i dostawy zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych.
Wystawiane not księgowych i faktur, upomnień.
Zawieranie i aktualizowanie umów na dostawę wody i odprowadzanie ścieków oraz wywóz nieczystości i stałych.
Aktualizacja regulaminów w związku ze zmieniającymi się przepisami.
Prowadzenie gospodarki magazynowej od strony finansowej.
Prowadzenie rejestru zgłoszeń wymiany wodomierzy i awarii wod.-kan.
Prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • doświadcznie minimum 2 lata
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Preferowane z zakresu administracji, ekonomii, prawa
Miejsce pracy: Małogoska 13, 26-060 Chęciny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca