POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Dębica, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0798
Obowiązki:POMOC W WYKONYWANIU PRAC ZWIĄZANYCH Z NAPRAWĄ POJAZDÓW MECHANICZNYCHWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE MIN. 2 LATA NA PODOBNYM STANOWISKU.UMIEJĘTNOŚĆ WERYFIKACJI USTEREK MECHANICZNYCH I OBSŁUGI SPRZĘTU DIAGNOSTYCZNEGO.
Miejsce pracy: METALOWCÓW 35, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: BRAK DANYCHSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.generatory.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca