Skladník/ce

CIMBRIA HMD, s.r.o.

  • Litomyšl, Pardubický Svitavy, Pardubický
  • 27 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Obsah inzerátu:NÁPLŇ PRÁCE: manipulace s VZV a Retraky DALŠÍ POŽADAVKY: zkušenost se skladovými prostory, spolehlivou a odpovědnou pracovní kázeň, zkušenosti se SAP systémem NABÍZÍME: 13. mzda, 30.000,- Kč náborový příspěvek, 3 dny SICK DAYS, nadstandartní příplatky za práci přesčas/víkendu, čisté prostředí, osobní ochranné pracovní prostředky dle vlastního výběru, zaměstnanecké bonusy: závodní stravování, příspěvek na penz. připojištění, 25 dní dovolené, vzdělávání zaměstnanců - rozšíření kvalifikace atd. KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Skladník/ce

    CIMBRIA HMD, s.r.o.

    • Litomyšl, Pardubický
    NÁPLŇ PRÁCE: manipulace s VZV a Retraky DALŠÍ POŽADAVKY: zkušenost se skladovými prostory, spolehlivou a odpovědnou pracovní kázeň, zkušenosti se SAP systémem NABÍZÍME: 13. mzda,…
    • Před 20 dny
  • Skladník/ce

    CIMBRIA HMD, s.r.o.

    • Litomyšl, Pardubický
    • 24 000 - 27 000 Kč za měsíc
    Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: manipulace s VZV a Retraky DALŠÍ POŽADAVKY: zkušenost se skladovými prostory, spolehlivou a odpovědnou pracovní kázeň, zkušenosti se SAP systémem NABÍZ…
    • Před 20 dny
  • SKLADNÍK

    ARMAT spol. s r.o.

    • Ústí nad Orlicí, Pardubický
    • 29 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: NÁSTUP MOŽNÝ IHNED POŽADUJEME: - vyučení, příp. SŠ vzdělání (technického směru vítáno) - řidičský průkaz sk. B - samostatnost, pečlivost - praxe vítána NABÍZÍME: …
    • Před 20 dny