Stručni suradnik u odjelu individualnih rezervacija

JADRAN d.d.

  • Crikvenica, Primorsko-goranska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 15 dana
  • Jednostavna prijava
Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:STRUČNI SURADNIK U ODJELU INDIVIDUALNIH REZERVACIJANudimo Vam iskustvo i mogućnost zapošljavanja u izvrsnom radnom okruženju, te dinamičnu suradnju s motiviranim timom.Mjesto rada: CrikvenicaBroj traženih djelatnika: 2 zaposlenika (Ugovor o radu)Broj traženih djelatnika: 5 studenata (studentski Ugovor) - očekivani početak rada svibanj/lipanjUvjeti:
  • SSS/VSŠ/VSS ekonomski, hotelijersko-turistički ili drugi odgovarajući smjer
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Očekivane kompetencije:
  • znanje rada u MS Office paketu
  • visoka razine verbalne i pisane komunikacije
  • aktivno poznavanje njemačkog i engleskog jezika
  • sklonost kooperativnom i timskom radu
  • orijentiranost poslovnom rezultatu i proaktivni pristup radnim zadacima
  • odgovornost i samostalnost u rješavanju problema, prilagodljivost dinamičnim situacijama
Opis posla:
  • zaprimanje i pravovremena obrada individualnih upita zaprimljenih telefonskim ili pisanim putem
  • kvalitetna i pravovremena obrada kuponskih upita, individualnih, grupnih i agencijskih rezervacija
  • kvalitetna i pravovremena obrada OTA najava i rezervacija
  • obrada komentara gostiju u OTA najavama
  • izrada predračuna te praćenje plaćanja
Za kandidate koji su iz kontinentalnih dijelova Hrvatske moguć je rad od kuće, uz edukaciju u Crikvenici u trajanju od 14 dana.Očekujemo Vaše prijave!

JADRAN d.d.