PRACOWNIK ZAGOSPODAROWANIA LASU- OFPR/24/0281

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lubsko, lubuskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0285
Obowiązki:wykaszanie, grodzenie, prace porządkowe, gospodarka leśnaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Miejsce pracy: 46-113 Lubska 14A, powiat: namysłowski, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: cv+ skierowaniaSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca