PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Kesko Senukai

  • Ukmergė, Vilnius
  • Pastovus
  • Pilnas etatas
  • Prieš 1 mėn.
Darbo pobūdis:
įmonės produktų pardavimų vystymas esamiems ir naujiems klientams;
- komercinių pasiūlymų pateikimas užsakovui, aktyvios derybas, sutarčių sudarymas;
- sutartinių įsipareigojimų kontrolė;
- veiklos rodiklių analizė.Reikalavimai:
- patirtis aktyviuose pardavimuose ir klientų aptarnavime;
- aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
- žinios apie statybinių prekių asortimentą (privalumas);
- vairuotojo pažymėjimas;
- veržlumas, geri bendravimo įgūdžiai ir stipri orientacija į rezultatą.Siūlome:
- nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
- nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
- patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
- komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą - bei palaikančius vadovus!Atlyginimas 1302-1402 €/mėn. neatskaičius mokesčių.
Mokama pastovi darbo užmokesčio dalis ir kintama, kuri priklauso nuo pasiektų pardavimo rezultatų.Susisiekite pasikalbėti plačiau telefonu +37068519467 taip pat rašykite el.paštu atranka@keskosenukai.ltKandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdfMiestas: Ukmergė
Konkurso pradžia: 2024-03-27
Konkurso pabaiga: 2024-04-24