Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Floty

Raben Group

  • Legnica, dolnośląskie
  • Pełny etat
  • 11 dni temu
Dołącz do naszego zespołu jako:Specjalista ds. Nadzoru Technicznego FlotyMiejsce pracy: Gniewomierz (pow. legnicki)Jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań? Masz w sobie DRIVE do podbijania świata? U nas poznasz wspaniałych Ludzi, z którymi będziesz mieć możliwość współpracy w wielu interesujących projektach. Damy Tobie możliwości rozwoju! Każde wspólne działanie będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!To oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku
  • Pracę w aktywnym i zaangażowanym Zespole
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w Grupie Raben
  • Samodzielne i odpowiedziane stanowisko
  • Swobodną atmosferę w pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna COMPENSA, karta sportowa Multisport, grupowe ubezpieczenie UNUM, zapomogi losowe, myBenefit, możliwość nauki języka obcego za pomocą platformy eTutor, karty rabatowe na paliwo LOTOS)
  • Przyjazne warunki pracy
Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór nad stanem technicznym taboru
  • Koordynowanie procedur włączania pojazdów do floty
  • Kontrolowanie terminów przeglądów pojazdu
  • Nadzór nad zleconymi naprawami
  • Wykonywanie dodatkowych zadań związanych z funkcjonowaniem taboru
Nasze wymagania:
  • Znasz techniczną budowę pojazdów ciężarowych
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych
  • Znasz język angielski - mile widziane
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie
  • Cechują Cię zdolności organizacyjne.
Mamy DRIVE do rozwoju!Ponieważ w Raben Transport doskonalenie naszej organizacji powierzamy utalentowanym osobom z dużym potencjałem i każdemu umożliwiamy rozwój w różnych działach i w międzynarodowym środowisku.Specjalizujemy się w ładunkach całopojazdowych - 24-tonowe ciężarówki z logo Raben na drogach Polski i Europy to nasza sprawka! Wierzymy w swobodną, dwukierunkową komunikację oraz rzetelną i konstruktywną informację zwrotną. Podejmujemy się dużych projektów, dlatego nasze kontakty pozbawione są sztywnych barier - to znakomicie ułatwia współpracę i realizację innowacyjnych pomysłów. A tylko takie mamy.Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeżeli cenisz sobie autonomię i dynamikę w pracy, bezpieczne i komfortowe środowisko, a źródłem satysfakcji jest dla Ciebie kontakt z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu!

Raben Group