Pracownik ochrony Czechowice Dziedzice

Agencja ochrony Hetman

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Agencja Ochrony zatrudni pracownika na
stanowisko :
Pracownik ochrony
miasto: Czechowice Dziedzicezatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenieZakres obowiązków:
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
- nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
- ochrona obiektów przemysłowych, biurowychWymagania:- Mile widziane doświadczenie w branży ochrony
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
- Niekaralność
- Sumienność w wykonywaniu obowiązkówOsoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 783-003-212 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 18:00 lub o przesłanie CV za pomocą portalu

Lento