Pracownik Produkcji

e-work HR Company

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Firma E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJIPracownik ProdukcjiObowiązki
  • obsługa maszyn (głównie wtryskarka)
  • odbiór produktu gotowego
  • kontrola jakości
Wymagania
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
Oferujemy
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia

Gowork

Podobne oferty pracy

  • Pracownik Produkcji - Praca przy obróbce drewna

    PPHU REKORD Tomasz Wojciechowski

    • Konstantynów Łódzki, łódzkie
    • 4 300-5 500 PLN miesięcznie
    Poszukujemy pracownika na dział obróbki drewniana, gdzie przygotowujemy elementy drewniane z przeznaczeniem do małej architektury miejskiej. Zadania: Ustawianie i obsługa maszy…
    • 3 dni temu
  • Pracownik produkcji/Operator maszyn (m/k)

    Trenkwalder Group

    • Konstantynów Łódzki, łódzkie
    Zakres zadań: obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (wytłaczarki), bieżąca obsługa produkcji, kontrola pracy maszyn, kontrola jakości wytwarzanych towarów, zgłaszanie niepr…
    • 2 miesiące temu