Βοηθός Ζαχαροπλάστη Ξενοδοχείου

AEOLOS BEACH HOTEL

  • Λάμπη, Ρεθύμνης Κως, Δωδεκανήσου
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 19 ημέρες
Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν 2024
ΒΟΗΘΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΚύρια καθήκοντα:
  • Προετοιμασία και παρασκευές συνταγών ζαχαροπλαστείου
  • Προετοιμασία εδεσμάτων μπουφέ,a la carte και σερβίρισμα
  • Προετοιμασία και εκτέλεση παρασκευασμάτων πρωινού μπουφέ
  • Εφαρμογή της πολιτικής της εταιρίας
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων ή ΙΕΚ με πτυχίου τεχνικού ζαχαροπλαστικής τέχνης.
  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 1 έτος
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
Παροχές:
  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Jobfind