Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň)

Zakladna skola Marie Medveckej

  • Tvrdošín, Žilinský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 14 dňami
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Základná škola Márie Medveckej, TvrdošínInformácie o pracovnom miesteMiesto výkonu práceMedvedzie 155, TvrdošínAprobáciaAnglický jazykTermín nástupu2.9.2024Predpokladaný termín ukončenia výberového konania24.5.2024Rozsah úväzku100%Počet študentov školy517Platové podmienkyPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.Príležitosť pre ľudí z UkrajinyniePožiadavky na uchádzačaVzdelanieVzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.Ďalšie požiadavky- ukončené VŠ 2.stupňa predmet Anglický jazykKontaktné informácieAdresa školy alebo zariadeniaMedvedzie 155
02744 Tvrdošín0435322141,043/532 21 41Kontaktná osobaDagmar Šašková
0435324855

Edu-Jobs

Podobné ponuky

  • Učiteľ/ka SŠ

    • Tvrdošín, Žilinský kraj
    Stredná priemyselná škola informačných technológií Ignáca Gessaya, Tvrdošín Informácie o pracovnom mieste Miesto výkonu práce Medvedzie 133/1, Tvrdošín Aprobácia Elektron…
    • Pred 2 dňami
    • Bez námahy pošlite žiadosť
  • Učiteľ odborných elektrotechnických predmetov

    • Tvrdošín, Žilinský kraj
    Náplň práce: Výučba elektrotechniky, elektroniky, praktických činností pri tvorbe elektronických obvodov a ich merania. Ovládať základy programovania a aplikačných programov využív…
    • Pred 4 dňami
  • Učiteľ/ka tanca

    • Námestovo, Žilinský kraj
    Náplň práce: Výučba klasického tanca, ľudového tanca, gymnastika, moderný tanec - džezový tanec…
    • Pred 2 mesiacmi