Řidič pro rozvoz léčiv Olomouc

Zavolejsikuryra.cz a.s.

  • Olomouc, Olomoucký
  • 36 750 - 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Popis pracovní nabídky Každé ráno ve všední den nasednete do auta a vydáte se na předem naplánovanou trasu. Vaší prací bude závoz lékáren a jiných zdravotnických subjektů. Parťáka na cestách vám bude dělat dodávka, která vám pomůže rozvážet zásilky včas. Od vás chceme hlavně dobrou náladu a chuť pracovat! Práce je na živnostenský list (IČO).Pokud Vás práce zaujala, pošlete nám životopis nebo nám zavolejte na níže uvedené kontakty. Budeme se těšit.Požadujeme
  • Práce na živnostenský list.
  • Čistý rejstřík trestů.
  • Výpis z karty řidiče.
  • Bydliště v Olomouci a blízkém okolí.
  • Řidičský průkaz sk. B (dodávka do 3,5t).
  • 100% spolehlivost, zodpovědnost.
  • Fyzická zdatnost
  • Zkušenosti ze skříňovou dodávkou
Nabízíme
  • Pracuje se od pondělí do pátku.
  • Dobré finanční ohodnocení.
  • Domu odcházíte s čistou hlavou.
  • Splatnost mzdy je 35 dní
  • Práce začíná od 5:00 hodin a konec dne je cca max do 14-15:00 hodin (dle objemu zboží).
  • Pondělí až pátek
  • Víkendy volné
  • Mzda za den je 1750 Kč
Vhodné pro Absolventy, důchodce.Máte zájem o nabídku Řidič pro rozvoz léčiv Olomouc ?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Hai Le Elizabeth z Zavolejsikurýra.cz a.s.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Řidič pro rozvoz léčiv Olomouc

    Zavolejsikuryra.cz a.s.

    • Olomouc, Olomoucký
    • 36 750 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: Každé ráno ve všední den nasednete do auta a vydáte se na předem naplánovanou trasu. Vaší prací bude závoz lékáren a jiných zdravotnických subjektů. Parťáka na cestá…
    • Před 23 dny
  • Pracovník/pracovnice pro rozvoz pizzy - Uničov

    • Uničov, Olomoucký
    • Olomouc, Olomoucký
    Změněno: 08.05.2024 v 05:00 ID: 19015240 Zaměstnavatel není na adrese pracoviště k zastižení. Nástup možný ihned. Požadavky: ŘP "B" + dlouhodobá praxe v řízení - aktivní řidič. K…
    • Před 7 dny
  • Řidič - rozvoz piva

    • Olomouc, Olomoucký
    Smazat/ Upravit/ Topovat Příjmu řidiče na HPP sk. C na rozvoz piva.Možnost i na dohodu. Pracovní doba pondělí až pátek cca 6:00-16:00 ( dle šikovnosti ). Práce v okolí Olomouce. …
    • Před 7 dny