SKLADIŠTAR/KA

  • Makarska, Splitsko-dalmatinska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 13 dana
  • Jednostavna prijava
SKLADIŠTAR/KARadno mjesto
Mjesto rada: MAKARSKA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada:
  • Rad vikendom i praznikom
  • Smjena - prijepodne
Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 20.12.2023. Natječaj vrijedi do: 10.6.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Ostale informacije:Opis radnog mjesta:
  • rad u skladištu
  • zaprimanje i izdavanje robe
  • rad na skeniranju robe
  • pripremanje proizvoda za kupca prema narudžbenicama
Uvjeti:
  • minimalno srednja stručna sprema
  • radno iskustvo poželjno ali nije uvjet
  • točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • samostalnost i samoinicijativnost
  • siguran i profesionalan pristup radu
  • pedantnost, urednost, higijena i spremnost na timski rad
Poslodavac nudi:
  • rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
  • sigurna i redovna primanja
  • mogućnost stalnog zapošljavanja
  • jedan slobodan dan tjedno
  • nagrada za radne rezultate
Poslodavac
Poslodavac: PREMIS proizvodnja, export-import, društvo s ograničenom odgovornošću Kontakt: e-mailom:

HZZ