Malarz Dział Malarni Siedlce

Polimex Mostostal

  • Siedlce, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Malarz Dział Malarni SiedlceMiejsce pracy: SiedlceTwój zakres obowiązków:
  • malowanie konstrukcji,
  • pakowanie i cechowanie konstrukcji,
  • czyszczenie konstrukcji w komorze śrutowniczej.
Nasze wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i uczciwość,
  • sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.
To oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę.
Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Malarz.Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o., Energomontaż-Północ Bełchatów S.A., Stalfa Sp. z o.o., Polimex Infrastruktura Sp. z o.o., Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Instal-Lublin S.AGrupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i za granicą.