Operator MASZYN PRODUKCYJNYCH od zaraz

Coffee Service Sp. z. o.o.

  • Michałowice, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Zakres obowiązków:
Rozładunek i załadunek towaru
Przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów
Rozlokowanie materiału w magazynie
Pomocnicze prace magazynowe
Dbałość o porządek w magazynie
Praca od poniedziałku do piątku godz. 8-16 w Sokołowie k/Janek ul. Wąska 95Wymagania:
Wykształcenie minimum zawodowe
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (potwierdzone Zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez UDT)
Dokładności i zaangażowania w wykonywane obowiązkiOferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
Po okresie próbnym (1 miesiąc) umowa o pracę na pełny etat
Dodatkowy pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne

Lento