POMOĆNI SKLADIŠTAR/SKLADIŠTARKA

  • Karlovac, Karlovačka
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 26 dana
  • Jednostavna prijava
POMOĆNI SKLADIŠTAR/SKLADIŠTARKARadno mjesto
Mjesto rada: KARLOVAC, KARLOVAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: 2 smjene Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 26.4.2024. Natječaj vrijedi do: 31.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Osnovna škola niži razredi
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
Ostale informacije:OPIS POSLA:
  • Zaprimanje ambalaže od kupaca u trgovačkom centru
  • Razvrstavanje ambalaže, označavanje vreća, vođenje evidencije
  • Održavanje čistoće parkinga i radnog prostora
Traži se više izvršitelja za strojni i ručni prihvat ambalaže u trgovačkim centrima.UVJETI:
  • NKV / KV / SSS
  • Radno iskustvo nije uvjet
  • Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s državljanstvom EU
ŠTO NUDIMO?
  • Ugovor na određeno sa mogućnošću zapošljavanja na puno radno vrijeme
  • Redovna, sigurna i stimulativna primanja
  • Nagrade za dodatne radne angažmane
  • Početak rada: odmah
Poslodavac
Poslodavac: Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju Kontakt: e-mailom:

HZZ