Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ

Zakladni skola Unhost

  • Unhošť, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Požadujeme:
učitele/učitelku pro 1. stupeň - informatika.Nabízíme:
příspěvek na obědy, příspěvek na důchodové spoření, podporu profesního růstu.Kontakt e-mailem: zsunhost@zsunhost.cz nebo telefonicky Po - Pá - 8:00 - 15:30 hod.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ

    • 32 820 - 42 780 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: učitele/učitelku pro 1. stupeň - informatika. Nabízíme: příspěvek na obědy, příspěvek na důchodové spoření, podporu profesního růstu. Kontakt e-mail…
  • Učitel, učitelka pro 1. stupeň ZŠ

    Obec Tuchomerice

    • Tuchoměřice, Středočeský
    O nás Jsme menší vesnická škola, která má pouze první stupeň s maximální kapacitou 98 žáků. Výhodou je malý kolektiv a menší počet žáků ve třídě. V areálu se nacházejí dvě budovy…
    • Před 12 dny

    • Kladno, Středočeský
    • 42 780 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadujeme: učitele/učitelku pro 1. stupeň - informatika. Nabízíme: příspěvek na obědy, příspěvek na důchodové spoření, podporu profesního růstu. Kontakt e-mailem…
    • Před 22 dny