Przedstawiciel Medyczny (Łódź, Piotrków Trybunalski, Włocławek)

Reckitt Benckiser

  • Łódź, łódzkie Sieradz, łódzkie
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Główne zadania:
  • Planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami, położnymi w celu realizacji założonych celów promocyjnych
  • Odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym
  • Współpraca z przedstawicielami innych zespołów i działów
  • Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń naukowych
Nasze oczekiwania:
  • Minimum roku doświadczenia w branży medycznej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • Wyższego wykształcenia
  • Umiejętności interpersonalnych, nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami w środowisku medycznym
  • Orientacji na wyniki oraz dobrej organizacja pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Znajomości obsługi systemów Office
  • Czynnego prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji z ugruntowanymi standardami,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop
  • Premia wypłacana w cyklu 2-mcznym
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • 1 dodatkowy dzień wolny na świętowanie urodzin
  • Dostęp do Kafeterii MyBenefit
  • Sklep z produktami Reckitt w atrakcyjnych cenach
  • Karta rabatowa na zakupy w Carrefour
  • Pakiet MS Office z możliwością darmowego zainstalowania na prywatnym komputerze
  • Program płątnych poleceń pracowniczych
  • Elastyczny czas pracy
RównośćZdajemy sobie sprawę, że w prawdziwym życiu wielcy ludzie nie zawsze spełniają wszystkie kryteria. Dlatego zatrudniamy ze względu na potencjał i doświadczenie. Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich punktów opisu stanowiska, jeśli ta rola i nasza firma wydają Ci się odpowiednie, nadal czekamy na Twoją opinię.Wszyscy wykwalifikowani kandydaci otrzymają wynagrodzenie za zatrudnienie bez względu na wiek, niepełnosprawność czy stan zdrowia; kolor skóry, pochodzenie etniczne, rasa, obywatelstwo i pochodzenie narodowe; religia, wiara; ciąża, sytuacja rodzinna i obowiązki opiekuńcze; orientacja seksualna; płeć, tożsamość płciowa, ekspresja płciowa i tożsamość transpłciowa; chroniony status weterana; rozmiaru lub innej podstawy chronionej właściwym prawem.