Zakupowiec/ Odkupowiec/ Kupiec

InWork

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Opis stanowiska:
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie odkupu samochodów używanych
  • pozyskiwanie, profesjonalna wycena i odkup samochodów używanych zgodnie z procedurami
  • aktywne pozyskiwanie nowych źródeł zakupu OC
  • precyzyjna weryfikacja i nadzór nad dokumentacją wycenionych i odkupionych samochodów
  • ścisła współpraca z działami BL oraz SM
  • analiza trendów w branży motoryzacyjnej oraz działań konkurencji
  • zakup na aukcjach
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym lub B2B;
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne, np. budowa pojazdów);
  • nastawienie na realizację wcześniej wyznaczonych celów;
  • motywacja do pracy;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języków obcych (mile widziana);
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office);
  • systematyczność, rzetelność i dokładność;
  • samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze czasu (cały etat);
  • godziny pracy: 08:00 - 18:00;
  • umowa o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4600,00 złotych brutto (+ ew. premia w wysokości 5000,00 - 10 000,00 złotych brutto, uzależniona od realizacji planów sprzedażowych);
  • służbowy telefon oraz komputer;

InWork