Financial Controller (m/f/d)

ZF

  • Ústí nad Labem, Ústecký Klášterec nad Ohří, Ústecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
Req ID 68030 Klášterec nad Ohří, Czech RepublicVaše úkoly:
  • Správa agendy investic
  • Získávání potřebných dat komunikací se souvisejícími kolegy
  • Zadávání a schvalování příslušných kroků v rámci SAP
  • Kontrola vůči rozpočtu
  • Zpracování finančních analýz a analýz odchylek
  • Plánování finančních rozpočtů a ukazatelů
  • Navrhování zlepšení v oblasti nákladů
  • Pravidelný reporting
Požadavky:
  • SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti z oblasti účetnictví, znalosti finančních a ekonomických analýz výhodou - alespoň 1 rok
  • Znalost IFRS
  • Dobrou znalost MS Excel (zejm. kontingenční tabulky, svyhledat, sumif)
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ (denní mluvená komunikace, min B2)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost SAP nebo podobného ERP
Nabízíme:
  • Zkušenost s unikátním know-how a řízením procesů ZF Group
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další)
Be part of our ZF team as Financial Controller (m/f/d) and apply now!ContactIgor Culek+420 474 316 227What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.Find out how we work at ZF:

ZF

Podobné nabídky

  • Controller Senior - Ústí Nad Labem

    IZOMAT stavebniny s.r.o.

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    O nás IZOMAT stavebniny s.r.o. patří více než 30 let mezi nejvýznamnější hráče na poli prodeje stavebních materiálů v České republice. Jsme ryze česká rodinná společnost a za naš…
    • Před 27 dny
  • Finanční controller/analytik - až 55.000 + dopravné

    Index Nosluš

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 35 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: Máte zkušenosti s finančním controllingem či analýzou a hledáte práci ve fajn kolektivu s množstvím benefitů, jako je příspěvek na dopravu, jazykové kurzy, možnost ob…
    • Před 8 dny