Čašník/Čašníčka, Barman/Barmanka 5,50-6,00€/h (netto)

Cafe BS, s.r.o.x

  • Banská Štiavnica, Bánskobystrický kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 15 dňami
Cafe BS, s.r.o.Dlhodobá brigádaNe 5.5.2024 17:30Brigády vyhľadávanieReagovať na brigáduReaguj na brigádu a následne ťa bude kontaktovať zamestnávateľ.Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do našej Kaviarne/baru v centre mesta Banská Štiavnica, hľadáme mladých, pozitívne naladených kolegov. Ak dokážeš vítať ľudí s úsmevom, si tímový hráč so zmyslom pre čistotu a detail, v tom prípade hľadáme práve teba. Bližšie informácie na tel.č 0907658499 Ponúkaný plat: Od 5.50 - do 6.00 EUR/mesiac"VÝPLATA JE UVEDENÁ V ČISTOM" Možnosť platového rastu závisí od individuálnych schopnostíTermín nástupu: ihneďDruh pracovného pomeru: plný úväzokIné výhody: TringeltyStabilná prácaZabezpečená strava Práca v príjemnom kolektíveZamestnanecká zľavaTeambuildingyBrigády:Požiadavky na brigádnikaPožadované vzdelanie:študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školyĎalšie požiadavky na kandidáta:- chuť pracovať a zlepšovať sa
- príjemné vystupovanie
- cit pre prácu s ľuďmi
- tímová spolupráca
- komunikatívnosť
- zodpovednosťCafe BS, s.r.o.xStručná charakteristika spoločnosti: Koncept podniku spája kaviareň a kvalitný bar v centre Banskej Štiavnice. Zameriavame sa na kvalitnú kávu, kvalitné drinky, zákusky, správne techniky prípravy jednotlivých produktov a v neposlednom rade na kvalitnú a milú obsluhu. Náš podnik vznikol z vášne ku gastronómii a zákazníckemu servisu. Preto sa všetko v ňom nesie v duchu a radosti z odboru.

Super Brigady Zones

Podobné ponuky

  • Barman - čašník

    • Žiar nad Hronom, Bánskobystrický kraj
    Náplň práce: obsluhovanie zákazníkov reštaurácie, príprava prevádzky pred zahájením prevádzky, dopĺňanie tovaru na bar Informácie pre uchádzača: Pracovný a mimopracovný pomer: …
    • Pred 11 dňami