Sociální pracovník (M/Ž)

OBCANSKA PORADNA TREBIC

  • Třebíč, Vysočina
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Požadujeme:
" min. VOŠ, VŠ se zaměřením na sociální oblast (dle zákona č.108/2006 Sb., případně magisterské vzdělání v oblasti práva)
" základní orientaci v náplni občanského poradenství
" schopnost komunikativního a vstřícného jednání
" schopnost a zájem pracovat se specifickými cílovými skupinami a asistovat jim
" schopnost porozumět a přijmout poslání, hodnoty a vizi organizace a občanského poradenství
" schopnost pracovat v týmu
" schopnost učit se nové věci a ochota dále se vzdělávat
" znalost českého jazyka a práce s PC (MS Excel, MS Word, PowerPoint)
" trestní bezúhonnost
" řidičský průkaz B - řidičská praxe
" pečlivost, svědomitost, samostatnost, dobrá komunikační schopnostStručné vymezení pracovní náplně:
" přímá práce s uživateli služby
" zpracování písemných podkladů pro uživatele služby
" zabezpečení evidence případů
" vedení statistických údajů
" účastnit se supervizí, školení a kurzů zajišťovaných organizacíNabízíme:
" platová třída 11
" 5 týdnů dovolené
" praxi (i studijní praxi) v dobře fungující neziskové organizaci
" zaškolení a odborné vedení
" možnost dlouhodobé spolupráce a podporu profesního rozvoje
" přátelská a respektující atmosféra ve stabilní organizaci s dobrým renomé
" zaměstnanecké výhodyVhodné i pro OZZ.
Možnost prodloužení pracovního poměru.Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na pozici "sociální pracovník" v rozsahu max. 1 strany, vč. uvedení kontaktů na sebe (adresa, telefon, e-mail) posílejte poštou na adresu:
Občanská poradna Třebíč, Komenského nám. 370/12, 674 01 Třebíč nebo e-mailem na adresu chloupkova@optrebic.cz do 19. května 2024.Zaměstnanecké výhody:
1x měsíčně home office, pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK (M/Ž)

    Obcanska poradna Trebic, z. s.

    • Třebíč, Vysočina
    • 27 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Požadujeme: " min. VOŠ, VŠ se zaměřením na sociální oblast (dle zákona č.108/2006 Sb., případně magisterské vzdělání v oblasti práva) " základní orientaci v náplni občanského porad…
    • Před 14 dny
  • Sociální pracovník (M/Ž)

    Obcanska poradna Trebic, z. s.

    • Třebíč, Vysočina
    • 27 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: " min. VOŠ, VŠ se zaměřením na sociální oblast (dle zákona č.108/2006 Sb., případně magisterské vzdělání v oblasti práva) " základní orientaci v náplni …
    • Před 14 dny
  • Sociální pracovník (M/Ž)

    Diecezni charita Brno

    • Třebíč, Vysočina
    • 17 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: " přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí nebo v ambulanci " mapování sociální situace v rodině " jednání se zájemci, vedení individuálního pláno…
    • Před 1 měsícem