Pracownik ochrony - z pozwoleniem na broń - 25,00 netto

GST

  • Łomianki, mazowieckie
  • 25,00 PLN za godzinę
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Zakres obowiązków:Dbanie o bezpieczeństwo obiektu
Wdrażanie działań prewencyjnych
Raportowanie nieprawidłowości do przełożonegoOczekujemy:Doświadczenia w pracy w ochronie mile widziane
Aktualnego wpis na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej i legitymacja na broń
Praca z paralizatorem - warunek konieczny
Wysoka kultura osobista
Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
Komunikatywność
Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązkówOferujemy:Stabilne długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie (25,00 zł netto/h przy 180 rbh)​
System premii uznaniowych
Praca w systemie 12 godzinnym zmianowym lub 12 godzinnym dziennym w dni robocze
Szkolenia wdrożeniowe
Możliwość rozwoju zawodowego

Lento