OPERATOR MASZYN

Audit HR

  • Międzyrzecz, lubuskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
OPERATOR MASZYNObowiązki
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Ciągły nadzór nad procesem produkcji
  • Reagowanie na sytuacje niepożądane, usuwanie prostych awarii
  • Kontrola jakości elementów
  • Wykonywanie manualnych czynności produkcyjnych
Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność obsługi maszyn i doświadczenie w pracy na produkcji na stanowisku operatorskim
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe
  • Obiady pracownicze
  • Wczasy pod gruszą
  • Zniżki pracownicze
  • Dodatki świąteczne

Gowork