Vedúci predaja SME zákazníkom (m/ž)

Skupinaze

  • Bratislava, Bratislavský kraj
  • Trvalý pracovný pomer
  • Plný úväzok
  • Pred 18 dňami
Náplň práce:Vašou úlohou bude:
  • Riadiť predajné kanály v segmente SME
  • Plniť plán predaja komoditných a nekomoditných služieb definovaný pre segment SME
  • Rokovať s obchodnými partnermi spoločnosti a udržiavať dobré vzťahy s už
existujúcimi partnermi
  • Optimalizovať činnosti pridelených predajných kanálov a zmapovať predajnú
stratégiu konkurencie
  • Analyzovať trh a konkurenciu, identifikovať cieľové skupiny potenciálnych
zákazníkov
  • Aktívne vyhľadávať nové obchodné kontakty a realizovať akvizíciu firemných
zákazníkov
  • Definovať štandardy kvality pre obchodníkov pri obsluhe zákazníka
  • Viesť a koučovať obchodníkov k aplikácii štandardov kvality, vyhodnocovať
dodržiavanie štandardov v rámci predajnej siete
  • Zodpovednať za kvalitu predaja a dodržiavanie metodík a smerníc vo všetkých predajných kanáloch v segmente SME
Zamestnanecké výhody, benefity:
  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • Silný sociálny program
  • Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
  • Široká škála interných a externých školení
  • Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
  • Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
  • Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb
Informácie o výberovom konaní:Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 2600 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K uvedenej pozícii prináleží výkonnostná odmena vo výške 30 % pri 100 % plnení ukazovateľov.Požiadavky na zamestnancaPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:Vysokoškolské II. stupňaVzdelanie v odbore:ekonomické, humanitné, všeobecnéJazykové znalosti:anglický - mierne pokročilýOstatné znalosti:Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilýVodičský preukaz:BPočet rokov praxe:5Osobnostné predpoklady a zručnosti:Ďalšie požiadavky
*Skúsenosti z obdobnej pozície aspoň 5 rokov, skúsenosti v oblasti energetiky veľkou výhodou
*Vynikajúce obchodnícke, argumentačné a komunikačné schopnosti
*Skúsenosti s vedením tímu obchodníkov
*Veľký záujem o biznis v energetikeV prípade vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu prosím vyplňte online dotazník.Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Skupinaze