Lekarz Internista

Medea Health Sp. z o.o

  • Tychy, śląskie
  • 23 000 PLN za rok
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:
Lekarz InternistaTwój zakres obowiązków:
  • konsultacje pacjentów w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.
Nasze oczekiwania:
  • zapraszamy do współpracy lekarzy internistów, lekarzy medycyny rodzinnej jak również w trakcie specjalizacji.
Oferujemy:
  • zapewniamy wsparcie wykwalifikowanego personelu medycznego,
  • elastyczny grafik,
  • możliwość zatrudnienia w ramach etatu lub wybranych godzin.
  • stawka od 23 000zł etat

Jobdesk.pl