CNC gépkezelő és betanított gépkezelő

Trenkwalder Group

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Fémmegmunkálás
Beállított CNC és eszterga gépek kezelése
Mérések elvégzése és dokumentálásaElvárások / Requirements8 általános iskola
Álló munka vállalása
Munkaidőben a dohányzás mellőzése
Releváns tapasztalatElőny:CNC gépkezelő, gépi forgácsoló végzettségAmit nyújtunk / BenefitsHosszú távú munkalehetőség
Tiszta, modern munkakörnyezet
Nem dohányzó!
Megegyezés szerinti fizetés
2 műszak vagy állandó délelőtt illetve állandó délutános munkarend
Jelenléti bónusz
Útiköltség támogatásRészletekért keress bizalommal!20/218 9998v.majorrabai@trenkwalder.com

CV Online

Hasonló állások

  • CNC lézervágó gépkezelő - ES

    Videoton

    • Székesfehérvár, Fejér
    Feladataid, ha minket választasz: CNC-lézervágó gép önálló kezelése és beállítása Lemezalkatrészek megfelelő minőségben történő gyártása, folyamatos szúrópróba szerű ellenőrzése …
    • 27 napja
  • CNC gépkezelő / CNC gépbeállító

    PCE Pelleting Consumables Europe Kft.

    • Székesfehérvár, Fejér
    • 450.000-630.000 Ft/hó
    Székesfehérvári forgácsoló üzembe keresek CNC megmunkáló gépekre gépkezelőket azonnali kezdéssel. -3 műszakos munkarend -szép, modern munkakörnyezet -jó fizetés, bejárási támoga…
    • 22 órája